Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

patryk411 Rss

Czystość małżeńska

1

Category : Rozważania

Ostatnio chyba dużo mówię na temat czystości przedmałżeńskiej. Już dawno podjąłem temat Dlaczego warto poczekać do ślubu pod wpływem pewnych opinii jakie zdarzyło mi się osobiście usłyszeć. Potem pod wpływem pewnej książki napisałem artykuł zatytułowany po prostu Czystość przedmałżeńska aż wreszcie w wyniku własnych doświadczeń życiowych :) i próby zebrania o tym, co mówiłem w jedno miejsce podjąłem się zagadnienie Spowiedź przedślubna.

Można jednak mnożyć różne argumenty, nie wiem na ile moje wypowiedzi trafiają do was, dlatego zamieszczam tutaj link do wywiadu z ks. Dziewieckim Seksualność czysta z miłości. Ksiądz zawsze mnie urzekał prostotą wypowiedzi i trafnością sformułowań, dlatego z czystą przyjemnością zachęcam was do przeczytania świetnego wywiadu z którego dowiecie się m.in dlaczego nie należy pozwolić sobie na współżycie przedmałżeńskie i dlaczego mężczyzna powinien budować relację do kobiety, która jest atrakcyjna seksualnie, a nie do jej seksualności. Czystość małżeńska jest możliwa i wcale nie polega jak niektórzy nieświadomi sądzą na całkowitej wstrzemięźliwości seksualnej.

Seks z miłości jest możliwy tylko w relacji międzyosobowej a odpowiednia relacja międzyosobowa może istnieć tylko w małżeństwie i tylko tam może realizować się miłość gotowa na ten dar. O tym też mówi ks. Dziewiecki.

Comments (1)

Zawsze chciałem zachować czystość przed ślubem i gdy doszło co do czego nadeszły takie wątpliwości po co to i na co …

Post a comment

*
patryk411 Top