Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

patryk411 Rss

jak powinien głosować w wyborach katolik?

2

Category : Rozważania

Przed nami wybory i zapewne większość z nas ma ten sam dylemat, co zawsze. Na kogo głosować, tak by nie zmarnować swojego głosu a zarazem, by to był głos zgodny z sumieniem?

Kiedy piszę “sumienie” przychodzi mi na myśl jak bardzo to sformułowanie dzisiaj jest modne i w różnych kontekstach, sytuacjach wykorzystywane. Prawie zawsze w kontekście wyborów mówi się, by głosować zgodnie z sumieniem. Problem w tym, że niektórzy mogą mieć to sumienie zdeprawowane a trudno powiedzieć, by oddawanie głosów na pewne partie było wynikiem rzeczywistego słuchania własnego sumienia. Cóż, nie będę podawał tutaj konkretnych partii i nazwisk tzw. “ludzi honoru”.

Po tytule możecie sądzić, że podam wam konkretnego polityka, lub konkretną partię na którą warto głosować. Otóż nie:) nic z tego, nic takiego wam nie podam :) Pozostawiam to wam, zresztą sądzę, że każdy z was ma wyrobiony pogląd na wiele spraw :)

Nie mniej jednak czujemy się czasem nieco zdezorientowani, bo o ile znamy polityków pierwszoplanowych, to gorzej jest już z tymi, którzy nie rzucają się w oczy tak bardzo jak choćby z naszego regionu.

Czy jest jakaś szansa, by poznać poglądy i tych polityków?

Owszem jest. Na jednym z blogów znalazłem link do ciekawej strony internetowej, która gromadzi ankiety wypełniane przez polityków. Wypełniając nasze ankiety na podstawie odpowiedzi możemy łatwo odszukać polityków o podobnych odpowiedziach do naszych.

A oto strona:

http://www.mamprawowiedziec.pl/

A jak to wygląda w praktyce?

Przetestowałem stronę i po wskazaniu moich odpowiedzi, wprowadzeniu mojego kodu pocztowego pojawił się błąd, co oznaczało, że nikt z mojego okręgu wyborczego nie jest godzien być moim reprezentantem w sejmie :) Kiedy usunąłem swój kod, pojawiła się lista z wieloma politykami. Jaka szkoda, że nikogo z mojego regionu!

Strona na pewno będzie przydatna tym, którzy nie są jeszcze zdecydowani a do wyborów przecież coraz bliżej :)

Comments (2)

Podoba mi się twoj blog. Wejdź koniecznie na mojego, może nie prowadzę go tak ciekawie jak ty, ale dążę do tego. Cieszy mnie, że jest jednak dosyć ludzi do głoszenia Jezusa. Módlmy się aby było ich coraz więcej.

Dziękuję za słowa uznania :)

Post a comment

*
patryk411 Top