Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

patryk411 Rss

Kartki Bożonarodzeniowe

2

Category : Święta katolickie, Życie kościoła

Witajcie, dziś już Wigilia Bożego Narodzenia. To czas niezwykły i bynajmniej nie dlatego, że dostaniemy, czy też podarujemy prezenty itp., choć to też ważny element. Bardzo dużo mówi się o przygotowaniach świątecznych, o całej otoczce, która jest miła i w tych dniach nam towarzyszy, a tak mało się mówi albo wcale się nie porusza spraw wokół których dotyczy obchodzone święto, a mianowicie Wcielenia Boga samego i przyjścia Jego do nas. Bóg transcendenty staje się człowiekiem, bo tak umiłował świat, że Syna Swego dał.

Życzę wam na pierwszym miejscu rozważań tej wielkiej Tajemnicy Bożej, po to, by móc jeszcze bardziej poznawać Miłość Bożą i uwielbiać za Jego dar. Naprawdę jeszcze raz życzę rozważań, bo wypowiedzieć się tego nie da a dopiero na drugim miejscu życzę wam radosnych i rodzinnych świąt.

P.S. Na początku grudnia mogłem pobrać za darmo niektóre zdjęcia z serwisu Fotolia Pomyślałem sobie, że sam przygotuje jakieś kartki świąteczne. poszukałem w internecie ciekawe cytaty, teksty, zamieściłem je do grafiki i tak powstały te kartki. Może nie są tak piękne jak te, które często można zobaczyć w sklepach, ale sądzę, że stanowią pewną alternatywę. Ciężko znaleźć piękne kartki z głębokimi życzeniami.

Kartki możecie pobierać i rozsyłać swoim znajomym, oczywiście jeśli się wam spodobają :)

P.S.2 Aby w pełni wyświetlić kartkę, trzeba na nią kliknąć
Pozdrawiam

Comments (2)

Dla mnie narodziny Jezusa to dowód na to, że Bóg wymyka się ludzkim religijnym wyobrażeniom. Niejeden chciałby błyskawic, dorosłego człowieka który by zmiótł całe zło z powierzchni ziemi z nieba, nie wiadomo czego… A tu Stwórca świata znalazł się bezbronny wśród swojego dzieła. Pozdrawiam :)

Dla mnie święta to magia.Cieszę się że będą nie długo.

Post a comment

*
patryk411 Top