Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

patryk411 Rss

Najlepsze wpisy na blogu katolickim

3

Category : Rozważania

Przyszedł taki czas, by zrobić małe podsumowanie życia blogowego :) Tym razem chcę przedstawić najlepsze wpisy jakie pojawiły się na tym blogu katolickim. Za najważniejsze kryterium uznałem wpisy, które wysoko zostały ocenione przez czytelników, czyli przez was :) Kilka miesięcy temu pojawiła się możliwość dodawania ocen artykułów przez użytkowników. Myślałem, że będzie się to cieszyło większym zainteresowaniem jako alternatywa dla komentarzy, jednak w praktyce pojawiły się tylko pojedyncze oceny, ale to nic :) I tak na tej podstawie można zaobserwować kilka ciekawostek.

A zatem przedstawiam ranking ciekawych i najlepszych artykułów jakie pojawiły się na tym blogu :)

1. Pierwszy wpis to Pismo Święte, które wprawdzie do dziś nie zostało przez nikogo ocenione, ale ze względu na sporą ilość komentarzy, które do artykułu wnoszą bardzo wiele cennych, praktycznych informacji, a nawet uzupełniają wpis na tyle, że stanowią doskonałe dopełnienie do samego artykułu postanowiłem ten artykuł wyróżnić. To chyba jedyny wpis na blogu w którego treść włączyło się tyle osób, co pozwala mi domniemać, że artykuł jest bardzo wartościowy w waszych oczach i wywołuje gorące dyskusje:)

Przydatne, interesujące a nadto ciekawe

Miło mi, że najwięcej ocen postawiono w kategorii, które są pozytywne i tak aż dwie oceny znaleźć można w art. katolicy a protestanci jako tekst uznany przez was za inspirujący i ciekawy. Ciekawy chyba z tego powodu, że dokonuję tam analizy porównawczej i dochodzę do całkiem konkretnych wniosków. Podobnie wiersze Twardowskiego, które okazały się inspirujące dla jednego z czytelników. Największą ciekawością została ” okrzyknięta” Pokora, która zdobyła aż dwie oceny w kategorii ciekawe. Niezwykle przydatne dla niektórych okazały się artykuły sumienie na wybory oraz cytaty o wierze, które uzyskały po jednym punkcie właśnie w kategorii przydatne.

Podsumowanie Top 6

Wyróżnić artykułów z pewnością można było więcej. Wymieniłem te, które zdobyły pozytywne oceny lub najciekawsze komentarze. W sumie wymieniłem ich 6 choć nie po wszystkich spodziewałem się takich wyników. Rankingu nie zamykam, możliwość oceniania pozostawiam dalej i gorąco zachęcam do nich :)

Comments (3)

Świetne podsumowanie. dziękujemy autorowi. W jednym miejscu tak wiele wartościowych wpisów!

A może chciałby Pan podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami na pierwszym portalu społecznościowym dla katolików? Zapraszam do zabrania głosu na naszych grupach dyskusyjnych lub na tablicy oraz skorzystania z pozostałych, licznych możliwości. Szukamy ciekawych ludzi, którzy chcieliby podzielić się talentami, które posiadają. Zapraszamy serdecznie:)

Dziękujemy za zaproszenie. proszę o kontakt na adres: admin(małpa)bogtube.pl

Post a comment

*
patryk411 Top